Tuzla Çıtır Bayan Sevenlere Tatlı Dilli Escort Merve

Merhaba canım. Merve ben. 1.66 boyunda 53 kilo efsanevi fiziğe sahip bir çıtırım. Sarı uzun dalgalı saçlara, dolgun dudaklara ve yeşil iri gözlere sahibim. Bakışlarım ile bile seni haykırtarak boşaltabilirim yakışıklı. Adeta hipnoz edebilirim yani. Çok neşeli ve pozitifim. Bu durumda seninle olan ilişkimi olumlu etkiliyor. Psikolojimiz ve birbirimize karşı rahat olabilmemiz lazım değil mi?

İkimizin de maksimum performanslarımızı verebilmemiz için bunun şart olduğunu kazandığım tecrübeler söylüyor bana. Seni yoldan çıkarmanın bütün yolları bende. Daha önce bunun yanına yaklaşabilecek bir deneyim yaşamadın. Sen güzel seks deneyimleri yaşadığını düşünebilirsin ancak bu düşüncelerin benden sonra 360 derece değişecek ve ne kadar yanıldığının hemen farkına varacaksın. Başka bütün birlikte olduğun kadınların ne kadar basit ve işlevsiz olduğu gerçeği suratına çarpacak.

Aklında koca bir yer edinip sonsuza kadar kalacağım orada hayatım. İncecik belimden kavrayıp içimde gezdirmeye başladığında konuştuğun dili bile unutabilirsin. Bu anlattıklarım sadece girizgah. Yanıma geldiğinde sana hayatının en muazzam dakikalarını yaşatacağım, bundan zerre şüphen olmasın. Otel ve rezidans dışında görüşme yapmam. Kondom şart. Tabii bir de temizlik. Gerisi bana ait canım. Sadece ara ve başına geleceklerin kapısını arala.