Anadolu Yakası Escort Sınırsız Çılgınca Sakso Çeken Piliç Ebru

Selamlar yakışıklılar, ben Ebru. Anadolu yakası bölgelerinde sekste ve hizmette çığır açan 24 yaşında, 1.60 boyunda 54 kilo bir bayanım. Bu sektörde ve doğal olarak Anadolu yakasında tek olduğumu belirtmeden geçemeyeceğim. Anadolu yakası bölgesinde hizmet vermekten çok mutluyum ve benimle daha önce birlikte olmuş misafirlerimin benden vazgeçememesi sebebi ile bu bölge dışına çıkmamaktayım. Siz değerli beylerin kesinlikle bunu bilmesini isterim.

Seksi basite indirgeyen biri değilim ve asla olmadım. Seks insanın varoluş amaçlarından biri olduğundan öneminin çok farkındayım. Seks konusunda benimle aynı düşünceye sahip yakışıklı beyleri ağırlamayı çok istiyorum ve bu duruma bayılıyorum. Sekste ön sevişme çok önemlidir. Tat almaya burada başladığımızdan bu konuyu uzun tutuyorum. Vücudunuzun her noktasında dilimin gezeceğinden emin olabilirsiniz ve bu sizleri zevkte doruğa ulaştıracaktır, buna emin olabilirsiniz.

Benimle birlikte olmaya başladığınızda hayatınıza dair ne varsa o an unutacaksınız. İstediğiniz ve aklınıza gelebilecek her pozisyonu sağlayabilen biriyim. Penisiniz ağzımda iken inlemeden duramayacaksınız. Onu ağzımdan uzun bir süre çıkarmıyorum ve hiçbir noktasını es geçmiyorum. Bu durum sizi de iyice azdırdığından ötürü aldığımız zevk ve keyif iki katına çıkmakta. Güzel ve etkili bir saksonun insana unutturamayacağı bir derdin olmadığını ve benim bunu gerçekleştirdiğimi bilin.

Sekste asla yorulmayan biriyim ve azgınlığım hiç bitmiyor. Doğal olarak sizleri de çok yükseltiyorum ve kendimi kucakta deli gibi zıplarken buluyorum. Yavaş sikişmekten hiç keyif almadığımı bilin lütfen. Acı almaktan keyif alıyorum. Amımın o an size ait olduğunu ve deli gibi yalayıp emmenizi ve suyunun iyice şelale gibi akmasını istiyorum. Beni deli gibi sikip amımı morartabilirsiniz. Düzenli olarak spor yaptığımdan dolayı sımsıkıyım ve her pozisyona esnekliğim sebebi ile gelebiliyorum.

Girebildiğim pozisyonları hayal bile edemezsiniz. Spor rutinimden özellikle squat hareketini eksik etmiyorum ve bu bana sımsıkı basket topu gibi bir göt sağlıyor. Analdan sikilmeye bayılıyorum ancak bunu sağlayabilen bir erkekle yapabilmek çok önemli. Analdan girdiğinde bana çığlık attırabilecek, deliğimi kocaman yapabilecek beyler arıyorum. Bunu bulursam benim için o gecenin muhteşem geçeceğini hatta her ikimiz içinde harikulade geçeceğini biliyorum. Kendimi ilişkiye tam anlmıyla veren bir hatunum.

Siz değerli misafirlerim ile olan görüşmelerimde temizliğe ve bakıma çok önem veriyorum. Anadolu yakası bölgesinde tek olmamın sebebi bu şartları çok iyi sağlamamdan dolayıdır. Sizden aldığım ücretleri sonuna kadar hak ettiğimi anlayacaksınız ve benden ayrılmanız çok zor olacak. Benden sonra girdiğiniz ilişkilerin hepsinde hep aklınızda olacağım ve bu durum benim daha da ateşli azgın olmamı sağlıyor.

Görüşmelerimi otel odaları ve rezidans dairelerde gerçekleştiriyorum ve size bir telefon kadar uzaktayım. Hafta da 3 gün ilişkiye giriyorum ve kalan günlerde bedenimi daha iyi bir hale getiriyorum. Beni çıldırtabilecek beyleri bekliyorum.