Gebze Otelde Görüşen Cilveli Escort Bayan Ceyda

Merhaba beyler. Adım Ceyda. Esmer, siyah küt saçlı latin tadında minyon bir çıtırım. 1.60 boyundayım ve 52 kiloyum. Çok rahat pozisyonlar alabiliyorum ve üstünde yılan gibi kıvrılabiliyorum. Hafifte olduğumdan seni hiç yormadan zevkten kudurtacağım. Seni yoracağım konu başka. Asla yavaş becerilmek hoşuma gitmiyor. İşimiz bittiğinde üstümden tır geçmiş gibi hissetmek yerimden kalkamamak istiyorum.

Beni tüm kuvvetinle her pozisyonda becermelisin. Aynı karşılığı ben de sana muamelem ile vereceğim tatlım. Simsiyah fileli sütyenim ve jartiyerim ile karşına çıkacağım. Beni o şekilde sadece izleyip daha da kudurmanı sağlayacağım. Dokunmasam sabaha kadar bu manzaranın karşısından ayrılmak istemezsin zaten buna emin ol. Benimle geçireceğin dakikalar hayatının en önemli, zevkli ve şevk dolu dakikaları olacak hayatım.

Kucağında öyle hareketler yapacağım ki daha önce yaşadığın şeylerin seks deneyimi olmadığının anında farkına vardıracağım seni. Benden vazgeçemeyeceksin. Her başka kadınla olacak birlikteliklerinde aklına hemen gelecek, çıkmayacağım. Bunu garanti ediyorum sana. Bu bölge dışında görüşme yapmıyorum. Senden beklediği anal isteğinde bulunmaman ve temiz olman. Gerisi aynen benim anlattığım şekilde gerçekleşecek.