Anadolu Yakası Otelde Görüşen Ücret Elden Escort Özge

Selamlar cicişler. Ben Özge. Bembeyaz tenli, kalın kaşlı iri dudaklı çok seksi bir hatunum. Kim Kardashian tarzı bir surat yapım var. Beni becermeye bayılacaksınız. 1.60 boyunda 59 kilo balık etli bir pilicim. Simsiyah uzun düz saçlara sahibim. Siyah rengi de çok severim. Bütün iç çamaşırlarım ve fantezi kıyafetlerim siyah renk. Bana da çok yakışıyor.

İç çamaşırlarımla karşınızda dans edip kucağınızda oturup sürtünmeye bayılıyorum. Sürtünürken de memelerimi ağzınıza veriyorum. Tam emmelikler çünkü. Bembeyaz uçları iri ve pembe. Emildiklerinde de uçları kocaman oluyor. Ağzınızdan ayırmak asla istemeyeceksiniz onları. Çok güler yüzlüyüm. Seks benim için hayat amacı. Ne kadar çok kişi ile sevişirsem o kadar hoşuma gidiyor.

Çünkü her yeni kişi yeni bir deneyim, lezzet oluyor benim için. Kesinlikle sıradan bir kadın değilim. Sıra dışı fikirlerim var her zaman. Kafam çok farklı çalışır ve bu durumu sevişmeme de yansıtırım. Asla sıradan bir şekilde sevişmem ve karşımdakinin aklını alırım, haykırmasını sağlarım. Yani yakışıklılar benden önce yaptığınız sevişmeleri unutun. Bu bambaşka bir deneyim.

Seksten zevk almak için bazı gereken maddeler var ve hepsini biliyorum. Seksi bir kıyafet, çekici bir parfüm temizlik ve tabii ki mükemmel bir fizik. Ama en önemlisi bir erkeğe nasıl davranılacağını bilmek. İşte bütün bu saydığım maddeler ben de fazlasıyla mevcut beyler. Sakin bir yapım var ama penis görünce adeta seks canavarına dönüşüyorum, bambaşka biri oluyorum.

Her yerde sevişeceğim sizinle. Bütün odalarda beni kucağınıza alın, içime girin ve o şekilde gezdirin. Vajinamı parmaklamanıza bayılıyorum. Sokun parmağınızı ve bir yandan da dillemeyi unutmayın ne olur. Öyle bir boşaltacak ki bu ikisi beni Niagara şelalesine dönecek vajinam. Bu durumu yaşamanız lazım. Ben böyle boşalırken siz de standart şekilde boşalacağınızı mı sanıyorsunuz?

Öyleyse çok yanılıyorsunuz. Sizi öyle bir boşaltacağım ki tavana kadar değecek dölünüz. Gözleriniz kararacak boşaldıktan sonra ayağa kalkamayacaksınız. İşte öyle bir boşalma anı yaşatacağım sizlere. Hiç beklemeyin, arayın sizi bu dünyadan koparıp bambaşka biri yapacağım.