Azgın Kadın Sevenlere Deli Dolu Hoş Hatun Çekmeköy Escort Derya

Selam azgın beyler. Ben balık etli hatun Derya. 1.60 boyunda 66 kiloyum. Tenim süt beyazlığında. Uzun dümdüz sarı saçlara sahibim ve yeşil gözlüyüm. Eli dolduran iri ve pofuduk sizi kudurtan göğüslere sahibim. Tam elinize ve ağzınıza layıklar. Onları emerken algınız dünyaya kapanacak emin olun bundan. Tabii kalçalarım da aynı şekilde iri ve sımsıkılar. Tam becerirken tokatlamak isteyeceğiniz şekilde.
Beni becerirken vücudumuzun birbirine değdiği anlarda çıkardığı şak seslerinden iyice azıp hızlanacaksınız içime girerken. Kişisel özelliklerime gelirsek konuşmayı çok severim ve sıcakkanlıyımdır. Benimle konuşurken sanki uzun yıllar tanışıyormuşuz gibi hissedeceksiniz. Öyle bir samimiyetim var. Çok espriliyim ve gülmeye de bayılırım. Seks yaparken de somurtkan değilim asla. Çünkü işimi seviyorum.

Aslında işte diyemem çünkü seks yapmak benim hayatımın odak noktası beyler. Benim için en önemli şey. Bu yüzden kendim de olabildiğince maksimum keyfi almaya çalışıyorum ve sizin de almanızı sağlıyorum. Sizi kudurtacak kıyafetlere sahibim. Hele beni mini etek giymiş vaziyette görün bir. Sımsıkı bacaklarım iri kalçam sayesinde o görüntüyü gördüğünüz anda boşalma ihtimaliniz çok yüksek. Bir de iri ve yuvarlak göğüslerimi katmıyorum bile.

Hafif kilolu olduğumu biliyorsunuz artık ama beni sakın selülitleri sarkmış kadınlardan sanmayın. Bu görüntüyü size verebilmek ve hazzın doruklarına çıkmanız için spor yaparak sımsıkı kalmasını sağlıyorum bedenimin. Yaptığım squatlar sayesinde kalçamın karşısına geçip sigara yakıp saatlerce izleyebilirsiniz beni sıkılmadan. Sizi tahrik edecek özel noktaları biliyorum ve seks konusunda adeta bir ordinaryüs olduğumu da belirteyim kuzularım.

Kaliteye önem verdiğimden asla kendi bölgemin dışında görüşme yapmıyorum. Zaten benimle bir kez birlikte olan müşterilerim vazgeçemediğinden böyle bir şansım da olmuyor açıkcası. Kişisel temizliğine ve bakımına çok önem veren biriyim. Doğal olarak sizlerden de aynı hassasiyeti beklemekteyim. Haftada 2 günü kendime ayırıyorum çünkü seks yaparken kendimi kaybettiğimden çok yoruluyor bedenim ve yenilenmesi için 2 gün dinlenmem gerek.

Kalan 5 günde bana istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Eğer sizde sıradan kadın vücutlarından, saçma sapan seks deneyimlerinden ve dolandırıcı bu işi para için yapıp size hiçbir sunmayan kadınlardan sıkıldıysanız işte karşınızdayım. Tüm algılarınız değişecek. Sadece telefon edin bebekler!